instagramIcon telegramIcon این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جستجو در سایت

قطعات یدکی

baner-ghataat

برای تامین گرمایش و انتقال حرارت برای گرم کردن قیر مورد مصرف از دستگاه اویل هیتر استفاده می گردد. در این دستگاه روغن ترمیک تا دمای حدود 150 تا 200 درجه گرم شده و برای گرمایش قیر به داخل فلاسک قیر انتقال می گردد و با پمپاژ سیرکوله کردن روغن داغ در کویل نصب شده در داخل فلاسک قیر مصرفی تا درجه حرارت مورد نیاز گرم می شود.

برای تامین حرارت روغن در داخل کویل اویل هیتر و مشعل مربوطه و جهت انتقال ، اویل هیتر بصورتی طراحی و ساخته شده است که تمام کنترل های ایمنی از قبیل درجه حرارت فشار روغن، پمپ سیرکولاسیون آن انجام و بصورت اتوماتیک گرمایش و انتقال روغن را تامین می نماید.

این دستگاه با گردش روغن داغ، حرارت را به فلاسک قیر و لوله های دوجداره و فلاسک مازوت در کارخانه آسفالت انتقال می دهد. این دستگاه معمولا در ظرفیت های حرارتی 250000 الی 1200000 کیلو کالری و ظرفیت منبع انبساط 250 الی 300 لیتر ساخته می شود.

جهت گرمایش قیر مصرفی و لوله های دوجداره انتقال قیر، اویل هیتر در ظرفیت های مختلف برای نیازمندی انرژی حرارتی ساخته شده است.
اویل هیترهای ساخته شده با سیستم کویل سه ردیفه بوده لذا از راندمان انتقال حرارتی بسیار بالایی برخوردار است.
کنترل تمام اتوماتیک: اویل قیر از طریق سنسورهای PT100 حرارتی و کنترل فشار روغن و نشتی های افت فشار کاملا کنترل شده. لذا با امنیت بسیار بالایی مورد استفاده قرار می گیرد. از اویل هیتر با کویل های مربوطه در ذخیره سازی قیر در استخر قیر نیز می شود استفاده کرد و از اتلاف انرژی و مصرف سوخت کمتر نسبت به تامین گرمایش قیر اقدام نمود.
لوله های انتقال قیر هم از استخر ذخیره و یا فلاسک های ذخیره قیر، تا فلاسک مصرفی کارخانه و انتقال از فلاسک تا هاپر توزین قیر بصورت دو جداره بوده و توسط روغن داغ گرمایش لوله ها تامین می گردد و این امر در آماده بودن آنی لوله ها و عدم ماسیدن سفت شده قیر در آنها در راندمان تولیدی آسفالت کارخانه نیز تاثیرگذار است.

 

اویل هیتر
اویل هیتر یا گرم کن روغن