instagramIcon telegramIcon این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جستجو در سایت

قطعات یدکی

baner-ghataat

برای تولید آسفالت قیر مصرفی بایستی تا حدود 150 درجه سانتیگراد گرم می شود. برای گرمایش قیر از سیستم اویل هیتر و ذخیره سازی فلاسک قیر استفاده می گردد که روغن داغ به داخل کویل فلاسک قیر هدایت و گرمای حاصله از احتراق در روغن ترمیک به قیر ذخیره شده منتقل می گردد. و قیر مورد نیاز را گرم و آماده انتقال به سیستم میکسر می نماید.

جهت جلوگیری از اتلاف انرژی حرارتی و زمان گرمایش و ذخیره سازی قیر داغ فلاسک ها به سیستم کویل حرارت و ایزولاسیون پشم سنگ و یا پشم شیشه و روکش آلومینیومی حفاظتی مجهز می باشد.

ذخیره سازی قیر و گرمایش آن جهت استفاده در تولید آسفالت طبق استاندارد، ما را بر آن داشته که فلاسک های دو جداره قیر با سیستم گرمایش روغن داغ با ظرفیت های مختلف مورد نیاز طراحی و ساخته شود. این فلاسک ها دو جداره بوده، بدنه تانکر ذخیره از پشم سنگ ایزوله گردیده و روکش حفاظتی از ورق گالوانیزه و یا استیل میتواند مورد مصرف قرار گیرد. کویل داخل فلاسک ها از لوله های مانیسمان بدون درز با سطح حرارتی فعالیت جهت انتقال حرارت روغن به داخل قیر می باشد.
ضمنا کویل مربوطه در داخل فلاسک ها بعلت کنترل انقباضی و انبساط لوله ها و نوع قرار گرفته کویل در داخل فلاسک به صورتی طراحی شده که یک دریچه در جلو تانک تعبیه شده و پیچ و مهره ای می باشد که در صورت نیاز کویل مربوطه را به راحتی از داخل فلاسک بیرون آمده و کارهای موردنیاز را بر روی آن انجام و حتی برای پاک سازی داخل فلاسک و بیرون کشیدن ضایعات ته نشین شده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این دریچه از ورق 12 میلیمتر و نبشی 12 شاسی شده و لوله های کویل بر روی آن جوشکاری شده است.
فلاسک های موردنظر به علت استحکام و تراز روی فوندانسیون بصورت شاسی کامل از تیرآهن و یا ناودانی در زیر آن تعبیه شده است.

فلاسک قیر کارخانه آسفالت

فلاسک قیر کارخانه آسفالت
کارخانه آسفالت

فلاسک قیر کارخانه آسفالت