instagramIcon telegramIcon این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جستجو در سایت

قطعات یدکی

baner-ghataat

about-us

  دفتر مرکزی شرکت تالوار

 

شرکت تالوار در جهت خدمت به جامعه مفتخر است، به طراحی، تولید و به کارگیری تجهیزات روز دنیا در جهت کارخانه آسفالت، فرآوری محصولات معدنی، فرآوری قیر و مصالح، از این رو دیدگاه برنامه محوری و استمرار به رهگیری از آخرین فنآوری های دنیا، موجب شده تا رشد تالوار همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد.

شرکت تالوار با هدف طراحی و تولید و ارتقای کیفی کارخانه آسفالت و دستگاه های سنگ شکن ثابت و سیار (موبایل) و تامین تجهیزات جانبی استاندارد مورد نیاز راه سازی و معادن کشور در این عرصه از بدو تاسیس در سال 1365 مشغول به فعالیت می باشد و در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و متخصص توانسته پاسخگوی عمده نیازهای معادن كشور در قسمت خردایش و دانه بندی و همچنین تولید مصالح و تهیه آسفالت باشد.

دفتر مرکزی شرکت تالوار

محصولات تولیدی این شركت با بررسی و مطالعه محصولات روز جهان همچون: bernardi ایتالیا، phoenix و ASTEC آمریکا، okur ترکیه، metong چین، Svedala Arbra و Mogensen سوئد، Böhringer و Parker انگلستان و مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می شوند.
این شركت با اتكا بر دانش فنی نیروهای متخصص خود در بخش های مختلف توانسته است تا گامی در جهت صادرات به کشورهای همسایه برداشته و در این زمینه نقش آفرینی نماید. همچنین ماشین آلات تولیدی این شركت در بسیاری از معادن معتبر داخلی نصب و راه اندازی شده اند.

ما به خود می بالیم که ایرانی هستیم و با اعتقاد به توان و شعور و خلاقیت جوانان ایرانی می توانیم عرصه قله های علم و تکنولوژی را در نوردیم.

 

اخبار و گزارشات تصویری

10namayesh-talvar-2

10namayesh-talvar-1

festival012

 majid-award

talvar-Iran-borned

talvar-IRAN-ISO

talvar-co-certificat

Talvar-ISO-9001-2015

talvar-ISO-10004-2018

talvar-ISO-14001-2015

talvar-ISO-29001-2015

talvar-ISO-45001-2018