instagramIcon telegramIcon این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جستجو در سایت

قطعات یدکی

baner-ghataat

اتاق فرمان به عنوان یکی از قسمت های اصلی کارخانه آسفالت و تولید آسفالت بشمار می آید و شامل مجموعه ای از ابزار آلات کنترل دقیق در کنار تجهیزات کنترل قدرت در دو سلول مجزا (قدرت و فرمان) می باشد. همچنین برای جلوگیری از انتقال ارتعاشات ناشی از کارکرد ماشین آلات خط تولید و افزایش میدان دید اپراتور بطور مستقل و جدا از برج کارخانه آسفالت نصب و راه اندازی می شود. اتاق فرمان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با تحت کنترل در آوردن واحدهای متعدد ورودی و خروجی، کنترل دقیق فرآیندهای تولیدی را بهمراه دارد. سیستم توزین الکترونیکی مورد استفاده، مجهز به نشانگر دیجیتالی می باشد و جهت توزین مصالح، قابلیت تنظیم وزن های مختلف را دارا می باشد. ضمنا امکان گزارش گیری از میزان مصالح، قیر و فیلر مصرفی در پریود های زمانی متنوع از قبیل بچ، ساعت، روز، هفته، ماه، سال، وجود داشته و از طریق اتصال به پرینتر قابل چاپ می باشد. نشانگر دیجیتالی در سه حالت کارکرد دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک قابل تنظیم می باشد که در حالت تمام اتوماتیک اپراتور کارخانه آسفالت، فقط ناظر بر عملکرد شنیداری و دیداری خط تولید می باشد.

اتاق فرمان شامل تابلوهای قدرت و کنترل و سیستم اتوماسیون و توزین می باشد که هر کدام از این بلوک های تابلویی کارهای متفاوتی را قابل پیش بینی و اجرا کرده است.
ضمنا اتاق فرمان از یک دستگاه کانکس دوجداره با ایزولاسیون پلاستوفوم و ورق گالوانیزه و نمای داخل آن از MDF و پنجره درب ورودی های ساخته شده از آلومینیوم می باشد.

 

سیستم توزین دیجیتالی و برنامه ریزی بصورتی طراحی شده که قابلیت اپراتوری از طریق کامپیوتر بوده و به علت ارتباط با سیستم PLC امکان بکارگیری از کنترل کلیه ورودی ها و خروجی ها از طریق اینترنت از راه دور نیز میسر می باشد.

 اتاق کنترل یا اتاق فرمان

اتاق کنترل یا اتاق فرمان کارخانه آسفالت

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.