instagramIcon telegramIcon این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جستجو در سایت

قطعات یدکی

baner-ghataat

اتاق فرمان به عنوان یکی از قسمت های اصلی کارخانه آسفالت و تولید آسفالت بشمار می آید و شامل مجموعه ای از ابزار آلات کنترل دقیق در کنار تجهیزات کنترل قدرت در دو سلول مجزا (قدرت و فرمان) می باشد. همچنین برای جلوگیری از انتقال ارتعاشات ناشی از کارکرد ماشین آلات خط تولید و افزایش میدان دید اپراتور بطور مستقل و جدا از برج کارخانه آسفالت نصب و راه اندازی می شود. اتاق فرمان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با تحت کنترل در آوردن واحدهای متعدد ورودی و خروجی، کنترل دقیق فرآیندهای تولیدی را بهمراه دارد. سیستم توزین الکترونیکی مورد استفاده، مجهز به نشانگر دیجیتالی می باشد و جهت توزین مصالح، قابلیت تنظیم وزن های مختلف را دارا می باشد. ضمنا امکان گزارش گیری از میزان مصالح، قیر و فیلر مصرفی در پریود های زمانی متنوع از قبیل بچ، ساعت، روز، هفته، ماه، سال، وجود داشته و از طریق اتصال به پرینتر قابل چاپ می باشد. نشانگر دیجیتالی در سه حالت کارکرد دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک قابل تنظیم می باشد که در حالت تمام اتوماتیک اپراتور کارخانه آسفالت، فقط ناظر بر عملکرد شنیداری و دیداری خط تولید می باشد.

اتاق فرمان شامل تابلوهای قدرت و کنترل و سیستم اتوماسیون و توزین می باشد که هر کدام از این بلوک های تابلویی کارهای متفاوتی را قابل پیش بینی و اجرا کرده است.
ضمنا اتاق فرمان از یک دستگاه کانکس دوجداره با ایزولاسیون پلاستوفوم و ورق گالوانیزه و نمای داخل آن از MDF و پنجره درب ورودی های ساخته شده از آلومینیوم می باشد.

 

سیستم توزین دیجیتالی و برنامه ریزی بصورتی طراحی شده که قابلیت اپراتوری از طریق کامپیوتر بوده و به علت ارتباط با سیستم PLC امکان بکارگیری از کنترل کلیه ورودی ها و خروجی ها از طریق اینترنت از راه دور نیز میسر می باشد.

 اتاق کنترل یا اتاق فرمان

اتاق کنترل یا اتاق فرمان کارخانه آسفالت